Facebook
Powered by Magento extensions

Viñola to sklep dedykowany nie tylko wielbicielom wina, ale i pasjonatom kultury i tradycji Hiszpanii. Jakkolwiek specjalizujemy się w sprzedaży win i tradycyjnych hiszpańskich produktów regionalnych, nie chcemy być – i nie jesteśmy – tylko sklepem. Staramy się być obecnymi wszędzie tam, gdzie mają miejsce spotkania z szeroko pojętą hiszpańską kulturą, językiem i tradycjami. Chcielibyśmy przybliżyć Państwu smak Hiszpanii jako kraju doskonałego wina i jedzenia.
Spiritus movens naszego przedsięwzięcia jest Inigo Cordon Moreno, Hiszpan pochodzący z Navarry, regionu słynącego z doskonałej kuchni i wielowiekowych tradycji winiarskich. Nasza oferta jest staranie selekcjonowana, najczęściej bezpośrednio w Hiszpanii, czym zajmuje się osobiście Inigo.
Dzięki temu dysponujemy winami pochodzącymi z małych, często rodzinnych winnic, zdecydowanie nie będącymi produkcją typowo komercyjną. Jednocześnie mamy w ofercie ponad 200 win pochodzących z blisko 40 winnic i kilkunastu apelacji. Każdego roku staramy się odwiedzić przynajmniej kilka z nich, także naszych klientów zapraszając do wycieczek i uczestnictwa w winobraniu.
Jesteśmy otwarci na wszelkie formy kontaktu aczkolwiek szczególnie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego, mieszczącego się w SPOT w Poznaniu, gdzie w przyjemnej atmosferze zawsze chętnie porozmawiamy o winach i samej Hiszpanii. Organizujemy tam także regularne comiesięczne degustacje oraz spotkania z kulturą i kuchnią Półwyspu Iberyjskiego.